Projektowanie wnętrz – wraz z naszymi partnerami architektami, zaprojektujemy dla Państwa i wyposażymy każdy rodzaj wnętrz. Od wysublimowanych rezydencji prywatnych po wnętrza przestrzeni publicznych, często obramowane sztywnymi przepisami i precyzyjnym budżetem. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy sie je spełnić w oparciu o obowiązujące przepisy, trendy wzornicze i możliwości wykonawcze. Nie ogranicza nas żaden styl. Efekt finalny to efekt współpracy wszystkich stron danego projektu. Chętnie przygotujemy kosztorys a warunki finansowe uzgodnimy indywidualnie. Współpracujemy z wieloma wyspecjalizowanymi firmami wykonawczymi – ekspertami w swoich dziedzinach.

Projektowanie oświetlenia –  będąc jedną z najdłużej działających firm na rynku specjalizujących się w oświetleniu, gwarantujemy najwyższą jakość i staranność tego jakże skomplikowanego zadania. Na pozór jest proste, zawiera jednak ogromną ilość parametrów nie znanych dla większosci klientów. Jest stare powiedzenie, które mówi, że nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze można popsuć złym oświetleniem. Jesteśmy w pełni świadomi tego i w swojej pracy uwzględniamy wiele parametrów dotyczących światła (temperatura barwowa, zdolność odtwarzania barw, równomierność, stopień olśnienia, szczelność, wytrzymałość na udar, kąty i kierunki strumienia światła, napięcie, moc , inteligentne sterowanie itd.) Oferujemy profesjonalne obliczenia fotometryczne oraz (szczegółowo opisane w następnym bloku) audyt oświetlenia/energetyczny. Mamy również bardzo szerokie doświadczenie w oświetleniu zewnętrznym oraz iluminacji obiektów. Współpracujemy z firmami instalacyjnymi które mogą podjąć się realizować każdego projektu.

Audyt świetlny – Na bazie naszego długoletniego doświadczenia i wiedzy technicznej możemy wykonać dla państwa audyt oświetlenia/energetyczny wraz z ewentualnym projektem modernizacji i możliwości do finansowania ze środków publicznych (w zależności od możliwości w danym czasie).

Sprzedaż oświetlenia i mebli – Długoletnia obecność na rynku dała nam dostęp do najlepszych dostawców elementów wyposażenia wnętrz i oświetlenia w Europie. Jeśli wśród naszych polecanych marek nie znajdziecie Państwo produktów które przypadną Państwu do gustu chętnie pomożemy odnaleźć wśród innych nam znanych ale nie wymienionych tu producentów. 

B2B – zapraszamy do współpracy: architektów, projektantów wnętrz, projektantów instalacji elektrycznych, firmy wyposażenia wnętrz, projektantów krajobrazu, salony kuchenne, salony mebli biurowych itd. Ufamy, że warunki współpracy z nami będą satysfakcjonujące.

Custom design – własne projekty lamp, obiektów świetlnych i mebli – na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać indywidualne projekty.

Close Menu