usługi

Projektowanie oświetlenia

będąc jedną z najdłużej działających firm na rynku specjalizujących się w oświetleniu, gwarantujemy najwyższą jakość i staranność tego jakże skomplikowanego zadania. Na pozór jest proste, zawiera jednak ogromną ilość parametrów nie znanych dla większosci klientów. Jest stare powiedzenie, które mówi, że nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze można popsuć złym oświetleniem. Jesteśmy w pełni świadomi tego i w swojej pracy uwzględniamy wiele parametrów dotyczących światła (temperatura barwowa, zdolność odtwarzania barw, równomierność, stopień olśnienia, szczelność, wytrzymałość na udar, kąty i kierunki strumienia światła, napięcie, moc , inteligentne sterowanie itd.) Oferujemy profesjonalne obliczenia fotometryczne oraz (szczegółowo opisane w następnym bloku) audyt oświetlenia/energetyczny. Mamy również bardzo szerokie doświadczenie w oświetleniu zewnętrznym oraz iluminacji obiektów. Współpracujemy z firmami instalacyjnymi które mogą podjąć się realizować każdego projektu.

sprzedaż oświetlenia i mebli

długoletnia obecność na rynku dała nam dostęp do najlepszych dostawców elementów wyposażenia wnętrz i oświetlenia w Europie. Jeśli wśród naszych polecanych marek nie znajdziecie Państwo produktów które przypadną Państwu do gustu chętnie pomożemy odnaleźć wśród innych nam znanych ale nie wymienionych tu producentów. 

B2B

zapraszamy do współpracy: architektów, projektantów wnętrz, projektantów instalacji elektrycznych, firmy wyposażenia wnętrz, projektantów krajobrazu, salony kuchenne, salony mebli biurowych itd. Ufamy, że warunki współpracy z nami będą satysfakcjonujące.

shaking hands, handshake, hands-3091906.jpg

custom design

własne projekty lamp, obiektów świetlnych i mebli – na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać indywidualne projekty.